The awkward moment after you had sex with a guy

No tak som si urobila výlet. Viete, za tým osudovým z vlaku. Ktorý mi písal posledné týždne a keď som cestovala, tak mi písal každú chvílu, že kde som. Počkala som ho na peróne a potom prišiel a … Bol sympatický. Síce omnoho menší ako som si ho pamätala, ale dalo sa. Spýtal sa, či sa pôjdeme najesť. Ja že áno. Na čo navrhol, že by sme si mohli navariť – myslím, že ma iba chcel dostať k sebe domov. Tak sme išli spolu nakúpiť (neviem ako vám, ale mne sa spoločné nakupovanie zdá dosť intímna záležitosť) a išli sme k nemu, kde navaril. Ale proste rozprával minimálne. Kým ma vôbec pobozkal, trvalo to niekoľko hodín a aj tak mám pocit, že to nebolo to, čo chcel. Ako mesto sme si nepozreli lebo proste popri tom, ako sme to stále robili, nezostal čas. Ale…

 

Nemá klobásu, ale klobásku – taký viedenský páreček.

 

Ja som vedela, že ide o sex ale že až tak? Milý bol, ale na ďalší den ráno mi nedal ani jednu pusu.

Myslím, že mi chcel dať jasne najavo, že čo to je. V ten den sa dokonca ani pri sexe nebozkával, čo je podla mna fakt zlé.

 

A teda je riadne prasa, som sa cítila ako v nemeckom porno filme. Strašne som sa musela smiať, keď mi hovoril po nemecky veci v sexe – ako oh, ja spurst du meinen schwanz, ich will dich ficken bist du nicht mehr kannst a že som bola neslušné dievča a potrebujem potrestať. Som si aj kúsala do jazyka, aby som sa nesmiala. No vtipné to bolo. A vždy mi oznámil, že bude a orgazmus trval asi 3 minúty a poviem vám, byť v strnulej polohe tak dlho, nič moc teda.

 

Ale proste to zabil, tým ako sa úplne odprostil a vôbec sa nemaznal. Spali sme v jednej posteli, ale bolo vidieť, že nie je zvyknutý, že ženy zostávajú na noc. Ako chlapec má odšukané, je 8 rokov single a užíva si, jazdí na harley, čo  je mega turn on. Ráno ešte urobil kávu, ale žiadne raňajky a bolo vidieť, že nevie čo so mnou. Ako povedala Chantal, ja nepotrebujem nejaké kaleráby, ale aspoň mám rada pri sexe ten pocit ilúzie intimity.

Ja sa rada v posteli maznám, ľahnem si na hruď chlapovi atď.

 

Keď som sa ho ráno doma spýtala, že či má so mnou problém, keďže ma od rána nepobozkal ani pri sexe, dal mi pusu na líce, a povedal, že je unavený a že keď je ospalý, že s ním nič nie je.

 

Aj keď sa so mnou lúčil na stanici, iba ma objal a povedal, že sa mám ozvať, či som dobre došla. No úplne zdvorilostná fráza.  Samozrejme som sa hneď neozvala, že ho akože vytrápim a samozrejme na to jebal. Potom som mu v noci napísala, že sobota bola dobrá a ďakujem za kávu a žiadna odozva. Myslím, že počká zo slušnosti týždeň a potom si ma zmaže z fcb.

Vysvetlíte mi niekto o čom to bolo? Ja viem, že vlastne ONS, ale aj tam sú určité pravidlá slušnosti.

 

Ale na druhej strane, keď som prišla domov, večer sa pripojila Louisiana a skypoval so mnou asi hodku – dokonca s kamerou. Aj keď neviem, prečo pri tom musel byť vyzlečený.

Advertisements
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s