Komplimenty?

Zistila som, že neviem veľmi prijímať komplimenty. Neviem či je to tým, že som dlho žiadne nedostávala, pretože som bola medzi mojimi kamarátkami tá “chytrá” ale nie pekná:-) No a teraz, keď nejaký dostanem, veľmi mu neverím a hľadám v ňom nejaký háčik. Jeden z mála, ktorý viem prijať je ten, že som dobrá v posteli ( a ešte, keď sa rýchlo alebo ešte pred sexom urobí, lepší kompliment neexistuje ak sa to nestáva pravidelne).  Asi mám talent, ktorý som postupne vypilovala do vyššieho levelu. Ale zase, občas robím chybu, že to poviem ešte pred sexom a potom mi je nepríjemné, keď má chlap očakávania. Som rodený pesimista a preto som radšej, keď človek nemá očakávania žiadne, potom nemá byť prečo sklamaný.

 

Ale celkovo je to divné s tým sexom. Čo úprimne neznášam, je ručná práca. Neviem to a nebaví ma to a asi neviem byť dostatočne vnímavá, ale proste stále je niečo zle. Raz je to moc rýchlo, raz moc pomaly, nie nasucho a bla bla bla. Džíz. A potom, keď ma poučuje príliš dlho, tak ma aj prejde chuť. Ale možno to aj ja mám odkukané blbo z porna, kde majú také necitlivé klády.

 

Orál nie je problém (ak je chlap oholený, nie je nič extra mať chlpy ako zubnú niť), je to dokonca sranda a čím som staršia, tým viac to sama po chlapovi vyžadujem, aby mi dovolil to robiť (teda ak mi ho nevráža do krku, pretože to videl v porne a tak to musí byť pravda, že sa to ženám takto páči). Väčšinou to nie je problém, ale našli sa aj taký, čo to neobľubovali. Hm neviem, asi bola vina aj vo mne. Ale ostatní boli nadšení. A pri tejto praktike vyžadujem nejaké zvukové efekty od chlapa, aby som vedela, či je všetko ok a nezaspal. Proste takéto menej verbálne komplimenty beriem rada.

A podobne je to aj pri orálnom sexe v podobe dostávania – ja to tiež neobľubujem (to asi preto, že to beriem ako kompliment a komplimenty neviem prijímať). Ale samozrejme ješitní chlapi povedia, že je to preto, že mi to nikto neurobil dobre (medzi riadkami chcú povedať, že sú tí správni na tento job – kde by sme boli bez mužského ega). Inak som si všimla, že muži často testujú oral skills tak, že si nechajú od ženskej osať prsty. Hmmm. Stalo sa vám to tiež?

 

Každopádne, baví ma orál aj anál ale som celá nesvoja, keď mi chlap hladká vlasy a snažím sa tomu vyhnúť. Je so mnou niečo zlé?

 

Inak veľmi vtipný článok o tom, čo si kto v sexe myslí nájdete tu

Advertisements
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s