Keď sa ráno nevysereš, je celý deň na hovno

Dnes sa budeme baviť o prirodzenej ľudskej sexualite. Teda, či ste hluční pri sexe?. Boli ste hlučné, ak sa na vášho priateľa veľavýznamne usmievajú susedia, pretože on schválne nezavrel okno a masíroval si (nielen) svoje ego, keď vás povzbudzoval? Prekoná mierny pocit hanby od neho vlastnoručne urobená káva? Otázky, samé otázky.

Ako hovorí niekto … jebem ja tenké steny:-) A tajne dúfame, ze susedia počujú a závidia. Prirodzená sexualita je spojená s vnímaním a tým pádom aj sluchom. Takže dôležitým faktorom je hudba. Texty typu: “I will kill you you dirty bitch” môžu viesť pri sexe k nedorozumeniam. Takže nejaký kompromis. Ale zas žiadnu Metalindu, to si radšej pichnem vlastným podpätkom do oka a budem sa snažiť umrieť.

Iná vec, ktorá ženám komplikuje život, je prdenie. Z nejakého dôvodu je u mužov zaužívané, že ženy sú eterické bytosti a neprdia a ani nechodia na záchod. Tak maximálne cikať, ale muži si to predstavujú ako keď tancuje víla na lúke plnej nezábudiek. Luxusu prdenia,  kedy sa zachce, sa žena vzdáva na začiatku vzťahu. Je možné, že postupne ho zase nadobudne, ale už nikdy nebude tak slobodná, ako keď bola single. Áno aj ženy majú biologické funkcie. Pre to je celkom vhodné mať sex na vrzgajúcej posteli, pretože tam sa to dá ako tak zakamuflovať. A počas zaľúbenosti to muž možno prehliadne. Veľmi zradný je humor. Ak je chlap vtipný spoločník a vy sa smejete, tak sa krútite a krútia sa vám črevá a pri záchvate smiechu môže ubehnúť. Pozná to každá, netvárme sa. K tomu kombinácie alkoholu, bublinkových nápojov a nie práve najčerstvejšieho kebabu robia svoje. Najhoršie je, keď spíš vedľa nového chlapa a iba sa tak skrúcaš.

Dobrý tip je pustiť v kúpeľni vodu, aby to nebolo počuť. Poznám story, keď bol párik po pár randeniach spolu v aute a ona sa spýtala “zlatko, bolí ma brucho, už to naozaj nevydržím, môžem si puknúť?” On samozrejme “jasné zlatko”. Long story short – usrala si tak, že on musel otvoriť všetky okná na aute, aby to pretiahlo. Ale nerozišli sa. Still better love story than twilight. A pri dlhodobom vzťahu je to aj tak jedno, tam tak u muža začína každé ráno. Žiadna romantika. Tá zomrela pri praní usraných trenírok. A stratí sa aj pri zbieraní špinavých ponožiek po zemi a vtedy, keď mu človek o 4:00 ráno hovorí, nech už do piče ide do postele a prestane hrať ten World of warcraft, lebo vstáva do práce. A ked ráno vobec vstane, tak je schopný sa vykopat o 9:30. Co na tom, ze má byť v práci o 9:00. A potom treba byť supportive girlfriend, ked ho vyrazia z práce – asi tretej.

To je dnes všetko z mojej truhlice. Story s retardami, ktorých som spoznala coming soon

Advertisements
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s