Fuuuck

Fucccck, kurva, kokot.

Som celý týždeň preflákala pracovne, pretože som sa tešila, že mi príde drahý, ktorý sa na mňa vysral (vraj nie naschvál, ale aj tak, ten Nachgeschmack tam zostáva) a povedal mi to vo štvrtok večer? Celý ten pracovný dizáster som nestihla v piatok zachrániť a teraz ma celý týždeň čaká po kokot  mrte veľa a bude to tragédia. Neviem ako to mám všetko stihnúť a hlavne, je mi to jedno, lebo sa cítim depresívne. Som už mesiac nemala sex a ide mi z toho hlava prasknúť. Keby som chlap, poviem, že mi sperma tlačí na mozog. A masturbácia ma už nebaví. A viete prečo sa na mna vysral? Kvôli práci. Aká to irónia.

Ja som sa tešila na to, že sa budem vznášať na endorfínoch zo zamilovanosti a on sa dnes rozhodne, že asi je toho všetkého veľa. Možno príde o týždeň, ale pochybujem. Som si aj vypla mobil, aby som nemala potrebu mu písať raz za dva dni a dostal svoj priestor.

No nič, ešte že mám porno. A teraz ma ospravedlňte, krtko mi pozerá z okna, idem na wc. Toto nemalo žiaden význam, iba som si chcela popindať. Putá a pančuchy a podväzky som kupovala na hovno.

Advertisements
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s