Dostať košom

Tak som sa so sexy vysokým inžinierom skoro vyspala. A viete na čo ma zbalil? Na vetu ” ja som v posteli taký zlý, že to musíš zažiť” A ako som povedala, začala som sa smiať a ak ma chlap rozosmeje a ešte mi príde sympatický, som stratená. Ale nakoniec ku coitusu nedošlo. Prečo? Sama neviem. Alebo viem, ale zdá sa mi to divné.

 

Keď som sa ho pýtala, či pôjdeme na kávu, povedal, že v kaviarňach je káva hnusná, že on sa vyzná a pozve na na kávu k sebe a navaríme. Tým pádom mi to prišlo ako pozvanie a brala som to tak, že sa ide k nemu. Keď sa mi neozýval asi 4 dni, začala som byt mierne nasratá, lebo keď pred sexom sa o vás chlap nesnaží, tak už prosím vás kedy inokedy? Tak som mu napísala, že na toto nemám náladu a má mi povedať kde a kedy sa stretneme (myslela som jeho adresu) a on sa ozval, že v nedeľu u mňa. Na čo som čumela ako sova z nudlí (díky wicked), že teda ani hovno lebo som jasne od začiatku povedala, že ku mne žiaden cudzí chlap iba na sex nepríde.

Za prvé mám rada svoju Privatsphäre, za druhé, keď je u mňa, nemôžem ho len tak ľahko vyhodiť a za tretie nemám rada svoj byt, je celý hrozný a hanbím sa tam pred návštevou ( ale stále ma to nedonúti upratať). Akože WTF? Nikam ma nepozve, ešte sa nasáčkuje ku mne a zasexuje si a ide preč? Zabudni. Jeho ego až do neba bolo nakrknuté, pretože mi povedal, že je to NO GO, že ja vyberám miesta a nútim mu ich. Celkom som nepochopila aký je rozdiel medzi tým, keď on vyberá miesta a núti ich mne. Ale ok. Sebavedomý chlap je sexy, ale arogantný je dosť unsexy.

 

Tak sme zistili, že sme príliš dominantné egá, aby jeden ustúpil druhému a ja si pripadám ako za 1. SV (viete, Somme a Verdun, zákopovky) keď sa žiadne vojsko nepohne ani o milimeter, len aby nestratilo tvár. Vyjadrila som sa, že je sexy no ale sa teda nikdy nedozviem, aké by to s ním bolo. Tiež mi povedal, že som sexy a že sa to naozaj nikdy nedozviem. Myslím, že chce vydráždiť môj lovecký inštinkt. Ale ja bohužiaľ nie som vôbec competitive, takže mu túto parketu prenechám. Ja som tiež hodila udičku a uvidíme. Každopádne, nie je príjemné byť odmietnutá na sex ( to sa vás chcem spýtať, nie je divné, že chlap odmietne sex?) a preto som bola včera na rande s mega adorable cute german guy. Blondáka som ešte nemala a tento mi zobe z ruky. Ale je to maschinenbauer a proste si sedí na kábli a musela som mu povedať, že s ním flirtujem, aby to vôbec pochopil.

 

So zajacom ok, ten o rande vie, ale keďže som Východoeurópanka s veľkými prsiami, čo to s ním robí ako v pornofilme a nič mu nezakazuje, mám všetko dovolené.

Advertisements
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s