Atraktivita

Napadlo ma začať sa povrchne zaoberať otázkou atraktivity pohlaví. Teda mužov a žien, nie orgánov. To ma napadlo, ked som sa pozrela do zrkadla a zistila, som že som teda ženská až príliš a pomaly sa ani do zrkadla nezmestím a drahý povedal, že som viditeľne schudla. Tak som si romanticky vzdychla sama pre seba, že aké je to super mať niekoho, kto vás má rád tak veľmi, čo vám klame aby neurazil. Druhá vec je, že to možno robí, lebo nechce scénu. Používam pravidlo vzťahu od nezavislého devčete… chlap má byť minimálne o 10cm vyšší a 10kg ťažší ako ja. Tá výška sedí. Váha nie a kedže ja v živote  neschudnem, pokúšam sa zákernou guerillovou taktikou môjho chlapa vykrmiť. Nie je nič lepšie ako subtílne znižovanie sebavedomia. Muhahaha.

Na druhej strane ako som videla jeho ex, to ja som ešte Twiggy.

Co sa týka muža, najlepšie je mať nejakého, ktorý v puberte nebol pekný, teraz je pekný. No nevie o tom a nemá príliš vysoké sebavedomie, takže si nebude moc vyskakovať. Nerds(nie ajtáci) sú celkom dobrí. Tuším 90% mojich chlapov malo okuliare. Ale mne to príde strašne sexy. Inak sú dokonca aj pornoherci, ktorí vystupujú ako nerds. Takže niečo na tom bude. Môj Schatzi prišiel na prvé rande so šošovkami, pretože sa za okuliare hanbil, lebo to je v Nemecku, medzi jeho vrstovníkmi vnímané ako asexuálne, ak sú dioptrické. Tie plexisklové hipster sú ok.

A mne sa potom omnoho viac páčil, ked na druhé rande prišiel s okuliarmi. No ale treba aj povedať, ze vtedy by sa mi páčil, aj keby príde chromý a s pirátskou páskou cez oko. Rajcovalo ma tam to objavovanie neznámeho v jeho nohaviciach a to, že mi zaplatil lístok na koncert a na druhom rande ma predstaviť svojim kamarátom.

Ale pozor na budovanie sebavedomia, môže sa stať, že ked ste moc supportive, prerastie vám jeho ego cez hlavu. Tak sa to stalo mne a nie raz. A zrazu som od milého chlapca, ktorý ma vraj mal rád, počúvala komentáre, či naozaj musím jesť tú čokoládu alebo že jeho kolegyna vyzerá lepšie ako ja. Alebo mi demonštratívne vypočítava,koľko krásnych žien musel kvôli mne odmietnuť. No slza mi ukápne. Paradoxné je, že títo muži si potom nenájdu tú kolegynu, ale ženu jednoduchšieho rangu, ktorá im varí knedlíky a sviečkovú a vypisujeme im statusy na facebooku o tom, ako to robí z lásky, aj ked je v rovnakej miestnosti ako on.

 Zvyšných 10% chlapov bolo špatných jak noc, že sa sama seba pýtam, ký das ma vtedy posadol. Asi to bol hlas vagíny. Plodné dni sú svina.

 

A aké typy sa páčia vám?

Advertisements
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

One Response to Atraktivita

  1. Došla som na to, že značná časť mojich chlapov mala dlhé tmavé kučeravé vlasy. Eh, to je asi jediné, čo mali spoločné…chvalabohu.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s